Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

Linki

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

Biblioteka

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Projekty

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Kolporter RSS


W "Bartoszu" zakończyli rok szkolny

2123 czerwca 2017 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Bartosza Głowackiego w Opatowie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2016/2017. Po Mszy świętej w klasztorze OO. Bernardynów wszyscy spotkali się z dyrekcją i nauczycielami w hali sportowej.

 

 

 

Dyrektor Barbara Kasińska, podsumowując ostatnie dziesięć miesięcy, podziękowała uczniom, nauczycielom za rok ciężkiej i wytężonej pracy, która zaowocowała wysoką średnią ocen - 4,20 i średnią frekwencją, która wyniosła 92,24%. Podkreśliła wielkie znaczenie sukcesów uczniów „Bartosza" w licznych olimpiadach i konkursach przedmiotowych. Wszystkim zgromadzonym życzyła słonecznego, bezpiecznego, pełnego refleksji i udanego wypoczynku. Następnie wraz z wychowawcami klas wręczyła nagrody i wyróżnienia.

72 uczniów z klas pierwszych i drugich otrzymało świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe, zaś 10 osób zostało nagrodzonych za 100% frekwencję. Do Nagrody Prezesa Rady Ministrów wytypowana została uczennica klasy IIc Aleksandra Basak, mająca najwyższą średnią w szkole (5,33), natomiast do Stypendium Starosty Opatowskiego - uczeń klasy IId Wojciech Kasprzyk. Bony o wartości 1000 zł, dzięki wsparciu Rady Rodziców, otrzymali: Magdalena Stępień z IIc i Daniel Gorazd z IIe, zaś prawo jazdy ufundowane przez Ośrodek Szkolenia Kierowców „Auto - As" przypadło Bartłomiejowi Tworkowi z klasy IId, najlepszemu sportowcowi minionego roku. Tytuł najlepszego matematyka i nagrodę w postaci kalkulatora graficznego otrzymał uczeń klasy IIb Kacper Bielecki.

W imieniu młodzieży przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego podziękowały Dyrekcji i pedagogom za całoroczny trud, życząc całej społeczności udanych wakacji, a w beztroski wakacyjny nastrój wprowadziły zgromadzonych śpiewające dziewczyny z „Bartosza" - Marcelina Furmańska i Barbara Chrapek.

Po zakończeniu oficjalnej części uroczystości uczniowie po raz ostatni w tym roku szkolnym spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych.

 

 

Pogoda dla Powiatu

PO16 OstPO

Serwis Samorządowy PAP

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 70 gości 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj275
Wczoraj176
Tydzień275
Miesiąc6391
Wszystkie633974

Logowanie