Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

Linki

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

Biblioteka

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Projekty

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Kolporter RSS


Sportowa zabawa w Bidzinach

P1160641Boisko Szkolne w Bidzinach podczas minionego Festynu Rekreacyjno – Sportowego zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka zapełniło się po brzegi. Organizatorem festynu był GKS STRAŻAK BIDZINY. W sportowym wydarzeniu wziął udział starosta opatowski, Bogusław Włodarczyk.

 

 

 

W niedzielę, 4 czerwca na miłośników aktywnego spędzania czasu z rodziną w Bidzinach czekał bogaty program sportowego spotkania. Organizatorzy zadbali, aby każdy z uczestników festynu znalazł coś dla siebie. Wydarzenie rozpoczęło się przed południem meczem piłki nożnej rozegranym pomiędzy GKS STRAŻAK BIDZINY i UKS IWANISKA. Następnie wszyscy chętni wzięli udział w biegu po zdrowie dla dzieci. Po zakończonym biegu przyszedł czas na turniej piłki nożnej dla najmłodszych. W programie Festynu Rekreacyjno – Sportowego znalazł się również pokaz pierwszej pomocy wykonany przez straż pożarną oraz pokaz sztuk wali i tańca. Program wydarzenia zakończyły występy artystyczne miejscowej młodzieży i zespołów.

Część oficjalną rozpoczął Damian Jędrzejewski, radny Gminy Wojciechowice, organizator niedzielnego spotkania, który podziękował za tak liczne przybycie oraz za wszelką pomoc w organizacji tego rodzinnego spotkania. Starosta opatowski, Bogusław Włodarczyk natomiast podziękował za popularyzację aktywnego spędzania wolnego czasu oraz wyraził nadzieję, że takie sportowe spotkanie będą odbywały się coraz częściej. W trakcie tej części sportowej imprezy z rąk starosty opatowskiego nagrodzeni pucharami zostali również najlepsi biegacze
i drużyny piłkarskie.

- Wszystkim drużynom gratuluję zdobytych bramek, a biegaczom osiągnięcia najlepszego czasu i przebiegnięcia całego dystansu. Cieszę się również, że takie spotkanie się odbyło i mogę w nim uczestniczyć.

Mam nadzieję, że w takich okolicznościach szczególnie w wakacje będziemy spotykać się coraz częściej – mówił starosta opatowski, Bogusław Włodarczyk.
Sportowe zmagania to nie jedyne atrakcje, które czekały na uczestników Festynu Rekreacyjno – Sportowego w Bidzinach. Na wszystkich czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez Warsztat Terapii

Zajęciowej w Bidzinach. O słodycze dla najmłodszych zadbała natomiast Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bidzinach. Na milusińskich czekało również wesołe miasteczko i dmuchańce.

 

 

Pogoda dla Powiatu

PO16 OstPO

Serwis Samorządowy PAP

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 124 gości 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj228
Wczoraj301
Tydzień529
Miesiąc5713
Wszystkie641399

Logowanie