Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

Linki

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

Biblioteka

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Projekty

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Kolporter RSS


Rodzinna zabawa w Wyszmontowie

P1160469Mieszkańcy Wyszmontowa i okolicznych miejscowości w minioną sobotę nie mogli narzekać na nudę. Liczne występy artystyczne, pyszne jedzenie oraz występy artystyczne to tylko niektóre atrakcje pikniku rodzinnego zorganizowanego przez miejscowe Koło Gospodyń Wiejskich.

 

 

 


W takcie rodzinnej imprezy świętowano Dzień Matki, Dzień Dziecka oraz zbliżający się Dzień Ojca. Wszystkich zgromadzonych powitała radna Rady Miejskiej, członkini KGW Wyszmontów, Halina Dragan oraz starosta opatowski, Bogusław Włodarczyk, który podziękował organizatorom sobotniej imprezy za inicjatywę i chęć skupiania się na potrzebach lokalnej społeczności poprzez między innymi organizację imprez integracyjnych dla mieszkańców.

- Bardzo się cieszę, że są wśród nas takie osoby, które chętnie angażują się w życie społeczne. Dziękuję za wszelkie inicjatywy organizacji takich wydarzeń plenerowych, które skupiają lokalną społeczność. Dzięki właśnie takim spotkaniom poznajemy się lepiej, integrujemy, a przede wszystkim nie zamykamy się w domu spędzając aktywnie czas – powiedział Bogusław Włodarczyk, starosta opatowski.

W imieniu pozostałych członkiń KGW Wyszmontów, Halina Dragan podziękowała natomiast wszystkim uczestnikom sobotniej imprezy za tak liczne przybycie i przyjęcie zaproszenia.
- Dziękuję, że skorzystaliście z naszego zaproszenia. Cieszę się, że tak chętnie uczestniczycie we wszystkich piknikach, spotkaniach organizowanych przez nasze koło gospodyń wiejskich. Jest mi niezmiernie miło, że możemy po raz kolejny spotkać się i pobyć w swoim towarzystwie – mówiła Halina Dragan.

Na uczestników pikniku czekało mnóstwo atrakcji. Każdy znalazł coś dla siebie. Dla miłośników sportowych emocji były rozgrywki piłki nożnej pomiędzy seniorami i juniorami. Lubiący konkursy z nagrodami mogli wziąć w udział w licznych konkursach siłowych i tanecznych. Na wszystkich czekało także pyszne jedzenie przygotowane przez panie z KGW. Na scenie zaprezentowała się również miejscowa młodzież. Zabawę taneczną zapewnił zespół muzyczny RESTART.

 

 

Pogoda dla Powiatu

PO16 OstPO

Serwis Samorządowy PAP

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 81 gości 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj18
Wczoraj257
Tydzień1348
Miesiąc4832
Wszystkie640518

Logowanie