Starostwo Powiatowe w Opatowie ul. H. Sienkiewicza 17, 27-500 Opatów woj. świętokrzyskie,  Sekretariat: tel. (15) 868 29 71 fax. (15) 868 47 21 Kancelaria, punkt informacyjny: tel. (15) 868 47 21, e-mail:powiat@opatow.pl

Translator

Polish English German

Linki

BIP Zwiazek Powiatów Polskich

Wrota Świętokrzyskie Nad Czarną i Kamienną

Sprawdź status sprawy

Bezpieczny Powiat Opatowski Muzeum Geodezji i Kartografii w Opatowie

WKU Sandomierz Fundusz Pożyczkowy Województwa Świętokrzyskiego

Biblioteka

GUS TVR24

WOK Kielce

Szpital Opatów

LGD

Projekty

Dzienniki Urzędowe

Dziennik Ustaw Monitor Polski
Dziennik Urzędowy Województwa Świętokrzyskiego Uchwały Rady Powiatu Opatowskiego
Uchwały Zarządu Powiatu Opatowskiego Zarządzenia Starosty Opatowskiego

Kolporter RSS


Rozgrywki piłkarskie w Ożarowie

P1160227Mnóstwo sportowych emocji towarzyszyło podczas Półfinału Wojewódzkich Rozgrywek Piłki Nożnej w dniach 30 – 31 maja 2017 r. poszczególnym drużynom i ich kibicom. Zawodników podczas piłkarskich rozgrywek dopingował starosta opatowski, Bogusław Włodarczyk.

 

 

 

W ubiegłym tygodniu na stadionie sportowym „Alit" w Ożarowie spotkało się cztery drużyny chłopców i sześć drużyn piłkarskich dziewcząt, aby zawalczyć o puchary i miejsce na podium podczas Półfinału Wojewódzkiego Rozgrywek Piłkarskich.

Podczas zaciętej rywalizacji sportowej drużynom kibicował starosta opatowski, Bogusław Włodarczyk.

- Wszystkim zespołom życzę podczas tych rozgrywek zdrowej rywalizacji w duchu fair play oraz samych pozytywnych wrażeń. Zawodnikom z pola życzę jak najwięcej bramek, bramkarzom zaś samych udanych interwencji – powiedział w oficjalnej części Półfinału Bogusław Włodarczyk, starosta opatowski.

Mecze były rozgrywane przez dwa dni. W pierwszy dzień rozgrywek rywalizowały między sobą drużyny chłopców. Drugi dzień natomiast należał do piłkarskich drużyn dziewcząt.
Po podsumowaniu wszystkich zdobytych punktów przez poszczególne drużyny grające w Półfinale organizatorzy wręczyli pamiątkowe puchary. Miejsca na podium w kategorii chłopców kolejno zajęły grupy z Ożarowa, Starachowic, Bidzin i Ćmielowa.

W kategorii dziewcząt natomiast miejsca na podium przedstawiały się następująco: I miejsce drużyna z Bielin, II miejsce drużyna z Ożarowa, III miejsce drużyna z Kunowa, IV miejsce drużyna z Rzepina, na piątym miejscu znalazła się drużyna z Baćkowic.

Sponsorem nagród dla zwycięskich drużyn był starosta opatowski, Bogusław Włodarczyk oraz Wojewódzki Związek Piłki Nożnej w Kielcach.

 

Pogoda dla Powiatu

PO16 OstPO

Serwis Samorządowy PAP

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 127 gości 

Statystyka odwiedzin

Dzisiaj228
Wczoraj301
Tydzień529
Miesiąc5713
Wszystkie641399

Logowanie